+90 (216) 606 40 93
+90 (216) 606 40 93

İnsan Kaynakları Politikamız

MasterClass insan kaynakları politikasını samimiyet, çalışkanlık, yaratıcılık ve istikrar üzerine inşa eder. Alanda kariyer yapmak isteyen yetenekli, gelişime ve yeniliğe açık kişilerle uzun soluklu bir kariyer yolculuğu yapmayı önemser. Onların farklı pozisyonlarda kendi donanımlarını arttırmalarını ve yeteneklerini geliştirmelerini sürekli destekler.

Kurumsal eğitim konusunda niteliğe, yenilikçi yaklaşımlara ve gelişime büyük önem veren öncü markalardan biri olan MasterClass bünyesinde;

Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına önem veren, marka hedeflerini benimseyen ve değer katmak konusunda istekli olan, pozitif ve çözüm odaklı bir bakış açısına sahip, sistem kurabilen ve kurduğu bu sistemi işletebilen kişiler, huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamında kariyerlerini geliştirme şansını elde edebilirler.

Kurumsal eğitim alanında çalışmak, insanlarla doğrudan temas halinde olmak anlamına gelir. Müşteri ile kurduğu insani temasın kalitesine büyük önem veren bir kurum olan MasterClass, çalışma arkadaşlarını seçerken, bu ilkeyi her zaman göz önünde bulundurur.

MasterClass;

  • Çalışanlarının kariyer hedeflerini destekler ve onların gelişimine katkı sunacak bir çalışma ortamı oluşturur.
  • Kurum içinde görev alan tüm çalışanlarının yaptığı işe eşit oranda değer verir.
  • Pozisyonu ve statüsü ne olursa olsun her MasterClass çalışanı eşit oranda desteklenir ve takdir edilir.
  • Çalışanlarıyla kurduğu güven ilişkisine ve şeffaflığa büyük özen gösterir.
  • Çalışanların performanslarının adil biçimde değerlendirildiği bir çalışma ortamı yaratır, kuruma yüksek performansıyla artı değer katan personeli adil bir değerlendirmeyle takdir eder.
  • Çalışanlarından marka değerlerini her daim göz önünde bulundurmasını ve bunları benimsemesini bekler.
  • Çalışanların gelişimlerini desteklemeye katkı sunmak amacıyla sürekli geri bildirim verme geleneğini önemser.
  • Çalışanların marka gelişimine katkı sunacak yenilikçi, yaratıcı fikirlerini her zaman dinler ve değerlendirir. Bu fikirlerin hayata geçmesi için destek verir.
  • Çalışanlarının daha verimli çalışabilmeleri için gerekli olan araç, gereç, bilgi ve ekipmanları temin etmek konusunda her zaman titizlik gösterir.

Sizler de MasterClass bünyesinde yer almak ve kurumsal eğitim alanında kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz.