+90 (216) 606 40 93
+90 (216) 606 40 93

Neden Biz?

Günümüzde gelişen teknolojinin ve bilimsel buluşların hızı, bilgi edinme ve beceri geliştirme gerekliliğini ve bunu sürekli hale getirme zorunluluğunu açıkça ortaya koyuyor. Çalışanların mesleki donanımlarını arttırmak ve sürekli kendini yenileyen teknolojinin getirdiği kolaylıklardan faydalanabilmek için bile eğitimin önemi büyük. MasterClass bu ihtiyacın nitelikli eğitim içerikleriyle karşılanmasını sağlamak amacıyla kurulduğu ilk günden itibaren, kurumsal eğitim alanında deneyimli bir yönetim ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla iş yaşamında en çok ihtiyaç duyulan konuları belirleyerek eğitim içerikleri üretmektedir.


Nasıl Yapıyoruz?

MasterClass çalışanlarınızın yetenek ve donanımlarını geliştirebileceği eğitim içeriklerini, kurumunuzun ihtiyacına uygun olarak yapılandıran ve bu eğitimlerin organizasyonunu üstlenen bir çözüm ortağıdır. İş yaşamında çalışanların bilgi, beceri ve yeteneklerinin geliştirilmeleri çalıştıkları kurumların başarısını belirler. MasterClass kurum içi eğitim içerikleriyle iş birliği yaptığı kurumların verimliliğine katkı sunmayı hedefler. Alanında uzman eğitmenlerle iş birliği yaparak  kapsamlı eğitim içerikleri hazırlar ve eğitim içeriklerini yeni ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirir. MasterClass kurumsal eğitimlerini kurum içi eğitimler ya da açık sınıf eğitimleri şeklinde gerçekleştirir. Kurumsal dünyanın nabzını tutan MasterClass eğitimde yenilikçi ve kalıcı öğrenmeyi hedefleyen alternatif yaklaşımları yakından takip eder.


Ne Yapıyoruz?

MasterClass eğitim içerikleri kadar eğitim organizasyonlarınızın niteliği ile ilgili de titiz bir çalışma yürütür. Eğitim süreçlerinde kalıcı bir öğrenmenin sağlanabilmesi, katılımcılar tarafından alınan eğitimin verimli olabilmesi için öğrenme ortamının koşulları büyük önem taşır. Bu yüzden MasterClass üstlendiği eğitim organizasyonlarında çalışanlarınızın nitelikli ve keyifli bir eğitim süreci geçirmeleri için gereken koşulların eksiksiz olmasına büyük önem gösterir. MasterClass, katılımcısı olan ve kendisinden haberdar olmak isteğini belirten gerçek ve tüzel kişilerle insani ve elektronik ilişkiler kurar. Genel iletişim kuralları gereği istenmeyen mesajlar iletmez ve bu yolla herhangi bir tanıtım yapmaz.

Siz de MasterClass'ın uzman eğitmenleri ile tanışmak ve iş yaşamında sınıf atlamak istiyorsanız açık sınıf eğitimlerimize bireysel olarak başvurabilir yahut kurumunuzun bu ayrıcalıktan faydalanabilmesi için kurumsal başvuruda bulunabilirsiniz.